Lignumexpo 2016

lignum-expo

Prídte si pozrieť naše riešenia, ktoré tento rok vystavujeme v Nitre na výstave Lignumexpo Les 2016.
Na svoje si prídu ako výrobcovia nábytku z drevotriesky tak aj z masívu.

 

Vystavujeme:

Širokopásová brúska Costa , model S6 – stroj pre brúsenie dýhy, brúsenie laku. Stroj je vybavený priečnym pásom, elektronickou pätkou a planetárnou jednotkou.

 

Baliaci stroj Horbitek – automatický stroj pre balenie nábytku v montovanom alebo v demontovanom stave do Stretch PE fólie. Stroj s najvyššou návratnosťou investície.

 

Poloautomatická skracovacia píla Salvador, model Classic 50 – skracovacia píla pre skracovanie reziva, eurohranolov prípadne aj hliníkových profilov

 

CNC obrábacie centrum Biesse, model Rover - viacúčelové CNC obrábacie centrum pre výrobu nábytku z masívu, veľkoplošného materiálu, výrobu dverí a schodov. Stroj je vybavený systémom Setup Assistance pre snímanie polohy prísaviek a trámcov a taktiež softwarom bSolid pre jednoduché a nenáročné programovanie.

 

Olepovací stroj Biesse, model Akron 1440 – s technológiou bezšpárového olepovanie Air Force. Jedinečná technológia pre dosiahnutie vysokej kvality nalepenia hrany. Stroj je plne prestaviteľný z ovládacieho panela pomocou servo motorov a frézovacie jednotky vrátane rádiusových cydlín sú vybavené rôznymi typmi rádiusov pre rôznu hrúbku hrán.

Odsávacie zariadenie Smartbag od firmy Gremi  – centrálne  odsávanie riadené inteligentým ovládacím systémom otvárania a zatvárania klapiek a frekvenčným meničom pre hlavný motor odsávania.

 

 

Navštívte nás v Pavilóne A v stánku č.3.

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Kolektív Tekma