O nás

Ponúkame tieto služby

Pre našich zákazníkov hľadáme a navrhujeme najoptimálnejšie technické a technologické riešenia pri spracovaní dreva a výrobe nábytku.

 

Zastúpenie značiek

 • logo1 (1)
  logo2
  logo3
  logo4
 • logo5
  logo7
  logo1 (1)

Poradenstvo pri kúpe

Riešenia, ktoré vám navrhujeme si môžete bezplatne otestovať priamo v predvádzacích centrách našich dodávateľov. Ponúkame vám možnosť navštíviť množstvo drevárskych firiem na Slovensku, v ČR, v Poľsku alebo v Taliansku.

Financovanie

Cez našich partnerov vám veľmi rýchlo vieme spracovať ponuku na výhodné financovanie strojov pomocou úveru/leasingu. Zároveň sa môžete na nás obrátiť aj v prípade financovania projektov cez štrukturálne fondy.

Sprevádzkovanie strojov

Zabezpečujeme dopravu strojov a technológií priamo do vašej prevádzky. Stroje vám nainštalujú kvalifikovaní technici firmy Tekma. Pred inštaláciou dostanete od nás pôdorys stroja, informácie ohľadom potreby stlačeného vzduchu, inštalovaného výkonu a výkonu odsávania.

Pozáručný servis

Na všetky stroje poskytujeme záručný a pozáručný servis. Servis je vykonávaný kvalifikovanými technikmi firmy Tekma. Okrem servisu poskytujeme aj možnosti školenia obsluhy, školenie vybraných softwarových programov.

Záručný servis

Na všetky stroje poskytujeme záručný a pozáručný servis. Servis je vykonávaný kvalifikovanými technikmi firmy Tekma.

Zaškolovací team

Náš zaškolovací tým tvoria technici:
Kamil Murín
Michal Legdan
Ľubomír Pomajbík

O nás

Značka Tekma je na trhu už od roku 2005. Za ten čas sme inštalovali stovky drevoobrábacích strojov na Slovensku a v Českej republike. Naši dodavatelia patria medzi najväčších svetových výrobcov strojov pre drevársky priemysel.Dodávame stroje velkým drevárskym firmám ako aj pre stredných a malých výrobcov nábytku. Pre našich zákazníkov hladáme také riešenia, ktoré im optimalizujú náklady a zvyšujú kvalitu výroby.

 

member-1

Marek Babiak

00421 907 083 770
babiak@tekma.cz

member-1

Leonardo Malloni

00420 736 681 848
malloni@tekma.cz

member-1

SERVIS A NÁHRADNÉ DIELY

00420 548 212 320
asistence@tekma.cz